Specialisté na dodávky
do zdravotnictví již od roku 1990
Česky English
subpage-bg

O nás

Společnost SORAL & HANZLIK s.r.o. byla založena v prosinci roku 1990, v první etapě pod názvem Soral Trade, následně přetransformována na společnost s ručením omezeným s názvem Soral Medical a od roku 1993 vystupuje pod obchodním jménem SORAL & HANZLIK s.r.o.

Logickým vyústěním vnitřní organizační struktury dělené na dvě divize, DENTAL a MEDICAL,  bylo vytvoření samostatné entity SORAL & HANZLIK Medical s.r.o., která zahájila svoji činnost 1. 11. 2016 a pokračuje tak ve 26 leté tradici prodeje zdravotnické techniky a spotřebního materiálu.   

Mezi naše  rozhodující obchodní partnery patří světově renomované společnosti SLK a APEX, které zastupujeme na českém a slovenském trhu v segmentu antidekubitních matrací určených pro prevenci a léčbu proleženin všech stupňů včetně ošetřovatelských zvedáků firem SCALEO Medical pro imobilní pacienty a dalších produktů pro poskytování kvalitní péče o pacienty. Do struktury obchodního portfolia systémově zapadá zastoupení společnosti SYNERGIE vyrábějící fluidní lůžka určená především pro potřeby špičkových pracovišť specializujících se na léčení popálenin. Úspěšně rozvíjíme spolupráci s firmou MOLTOPLAST, a to především v oblasti segmentovaných antidekubitních matrací vyráběných ze speciálního zdravotnického polymeru pro vysoká rizika prevence a léčení proleženin.  

Dle specifických  požadavků zákazníků  dodáváme i široké spektrum zdravotnických lůžek od společností Stiegelmeyer a Burmeier,  mobiliář a zařízení nemocničních a ošetřovatelských pokojů včetně dodávky "na klíč". Nedílnou součástí naší činnosti je poskytování prvotřídního záručního a pozáručního servisu, ke kterému jsme certifikováni příslušnými státními orgány vč. SÚKL a obchodními partnery, poskytujícími pro tyto účely odborné know-how.

Nahoru