Specialisté na dodávky
do zdravotnictví již od roku 1990
Česky English
subpage-bg

Aktuality

Pro-care Optima Prone - aktivní antidekubitní matrace pro pronační polohu
29.11.2021 Pro-care Optima Prone - aktivní antidekubitní matrace pro pronační polohu
Představujeme vám novinku v našem prodejním portfoliu - aktivní antidekubitní matraci Pro-care Optima Prone, která je určena pro péči o pacienty v pronační poloze.
více
Účastníme se výstavy Medica 2021
17.11.2021 Účastníme se výstavy Medica 2021
Medica 2021 - expandujeme na zahraniční trhy. Odezva na kvalitu našeho produktu a šíři portfolia nás velice těší.
více
Nový katalog
3.6.2021 Nový katalog
Pro rok 2021 jsme doplnili naši produktovou nabídku.
více
MPSV vyhlásilo výzvy na podporu rozvoje sociálních služeb v roce 2021
2.3.2021 MPSV vyhlásilo výzvy na podporu rozvoje sociálních služeb v roce 2021
Ministerstvo práce a sociálních věcí připravilo v rámci programu „Rozvoj a obnova materiálně technické základny sociálních služeb“ šest výzev k předkládání žádostí o dotaci. V letošním roce jsou na podporu poskytovatelů sociálních služeb připraveny finanční prostředky ve výši 1,1615 mld. Kč. O dotaci mohou žádat kraje, obce, obecně prospěšné společnosti, církve a náboženské společnosti, ústavy, sociální družstva, spolky a obchodní společnosti.
více
PF 2021
16.12.2020 PF 2021
Děkujeme vám za spolupráci v letošním roce, současně přejeme klidné prožití svátků vánočních, hodně štěstí a úspěchů v roce 2021.
více
Etac – Molift – náš nový dodavatel
19.11.2020 Etac – Molift – náš nový dodavatel
Stali jsme se oficiálním distributorem značky Molift pro Česko. Molift spadá pod křídla švédské nadnárodní společnosti ETAC, která je předním světovým výrobcem specializujícím se na řešení mobility a ergonomie.
více
Vylepšené polohovací pomůcky
6.11.2020 Vylepšené polohovací pomůcky
Rozšířili jsme naši nabídku polohovacích pomůcek pro nemocniční segment i segment sociální péče. Nabídka nyní obsahuje více než 60 položek, které vám pomohou v každodenní péči. Kromě pestřejší nabídky tvarů jsme provedli změny v procesu výroby. V souladu se zvýšením požadavků na bezpečnost a užitné vlastnosti produktu, jsme začali využívat inovovaný potahový materiál a zaměřili jsme se na způsob označování a balení pomůcek, tedy na aspekty, které zjednodušují logistiku a usnadňují činnosti spojené s dodávkou a naskladněním.
více
Plicní ventilátory a lůžka IHNED k dodání
27.10.2020 Plicní ventilátory a lůžka IHNED k dodání
Aktuálně nabízíme 150 plicních ventilátorů (ihned k odběru 5 ks, 145 ks v pravidelných dodávkách lineárně rozložených do 31.12.2020) a 290 plně elektricky polohovatelných nemocničních lůžek a 45 stretcherů ihned k dodání - skladem u výrobce.
více
NOANO - usnadňujeme péči o vaše blízké
3.9.2020 NOANO - usnadňujeme péči o vaše blízké
Provoz půjčovny produktů pro domácí péči (home-care) zaměřených na prevenci a léčení proleženin, rehabilitaci, přesun klientů a jejich hygienu a související e-shop jsme zastřešili značkou NOANO. Aktivitami pod hlavičkou NOANO zjednodušujeme práci terénním službám a umožňujeme lidem vytvořit v jejich domovech takové prostředí, ve kterém se mohou starat o své blízké. NOANO - spojujeme rodiny.
více
Naše půjčovna pomáhá
7.5.2020 Naše půjčovna pomáhá
Jednou z oblastí činnosti naší rodinné firmy je provoz půjčovny produktů do domácí péče (home-care) zaměřených na prevenci a léčení proleženin, rehabilitaci, přesun klientů a jejich hygienu. Základním produktem jsou speciální elektricky polohovatelná pečovatelská lůžka. Ta umožňují nejbližším členům rodiny a externím pracovníkům sociálních služeb zajistit péči a servis v domácím prostředí, které klient zná a příznivě působí na jeho zdravotní stav.
více
Jak Vám můžeme pomoci v boji s COVID-19
9.4.2020 Jak Vám můžeme pomoci v boji s COVID-19
Obdobně jako Vy se i naše společnost pohybuje v segmentu péče o zdraví, seniory, hendikepované a zdravotně postižené, tudíž jsme vedle veřejných zdrojů podrobně informováni o složité situaci a vážných problémech, které v těchto dnech řešíte. Zde je několik podnětů, které by mohly přispět k řešení problémů, které dle našich informací řešíte a kde bychom mohli být pro vaše zařízení nápomocni.
více
Reakce na koronavirus
15.3.2020 Reakce na koronavirus
Jsme v provozu a nadále pracujeme na vašich požadavcích a zakázkách.
více
Nahoru