Specialisté na dodávky
do zdravotnictví již od roku 1990
Česky English
subpage-bg

Etac – Molift – náš nový dodavatel

Etac – Molift – náš nový dodavatel19.11.2020
Stali jsme se oficiálním distributorem značky Molift pro Česko. Molift spadá pod křídla švédské nadnárodní společnosti ETAC, která je předním světovým výrobcem specializujícím se na řešení mobility a ergonomie.

Úspěšně jsme prošli detailním procesem prověření způsobilosti dle standardů ETAC/ Molift a získali jsme statut oficiálního distributora. Na základě navázané spolupráce jsme upravili naší produktovou nabídku v oblasti přesunů a zvedání. Do portfolia jsme nově zařadili profesionální stropní zvedáky a jejich příslušenství vč. přípravy projektů a jejich stavební realizace. Kromě produktů jsme také získali nové znalosti, které nám pomohou při návrhu řešení vašich potřeb a nepřetržitou znalostní a produktovou podporu světového lídra v této oblasti.
 

Věděli jste, že první bateriový zvedák na trhu uvedla v roce 1981 společnost Molift? Dnes je tento produkt základní pracovní pomůckou a nedílnou součástí každodenní práce ošetřovatelského personálu ve všech typech zařízení poskytujících profesionální péči o osoby se sníženou mobilitou.  


Základní součásti produktového portfolia:

Mobilní vakové zvedáky:

Stavěcí zvedáky a manuální přesouvací vozíky

Stropní zvedací systémy

Příslušenství

Prodejem našich produktů a služeb měníme zažité pracovní postupy a procesy ve zdravotnických zařízeních v segmentu nemocniční péče a sociálních služeb. Naše produkty a služby slouží ke zlepšení života pacientů/ klientů, zvyšují efektivitu práce ošetřujícího personálu, bezpečnost a provozní účinnost poskytované péče. Již 30 let naplňujeme naše motto „30 let na trhu, 30 let spokojený zákazník“.

V případě jakýchkoliv otázek kontaktujte naše obchodní zástupce nebo se obraťte na +420 605 283 516, případně info@soralhanzlik.eu

Ke stažení

Nahoru