Specialisté na dodávky
do zdravotnictví již od roku 1990
Česky English
subpage-bg

PF 2021

PF 202116.12.2020
Děkujeme vám za spolupráci v letošním roce, současně přejeme klidné prožití svátků vánočních, hodně štěstí a úspěchů v roce 2021.

Byl to složitý rok, který jsme v historii společnosti dosud nezažili. A určitě nejen my. Onemocnění COVID-19 ovlivnilo úplně všechny, naší rodinnou firmu nevyjímaje. Situaci jsme zvládli a celý rok pracovali naplno. Naučili jsme se hledat rezervy tam, kde jsme je dosud neviděli či dostatečně nevyužívali. Provedli jsme digitalizaci administrativních procesů, naučili jsme se využívat moderní prostředky pro on-line konference a videohovory. Vylepšili jsme naší produktovou nabídku, navázali spolupráci s novými dodavateli a mnoho dalšího. To všechno také díky spolupráci a pochopení na straně vaší, tj. našich zákazníků. Děkujeme za to. Děkujeme za vaši přízeň.

Věříme, že nastávající rok přinese stabilizaci v celé společnosti. Nikdo neví, co nás v roce 2021 čeká, ale jedno je jisté: opět uděláme vše pro vaši spokojenost s naší prací, servisem, jednáním a vstřícným přístupem k řešení problémů. Těšíme se na spolupráci s vámi. 

Tým SORAL & HANZLIK Medical a NOANO 

Nahoru