Specialisté na dodávky
do zdravotnictví již od roku 1990
Česky English
subpage-bg

NOANO - usnadňujeme péči o vaše blízké

NOANO - usnadňujeme péči o vaše blízké3.9.2020
Provoz půjčovny produktů pro domácí péči (home-care) zaměřených na prevenci a léčení proleženin, rehabilitaci, přesun klientů a jejich hygienu a související e-shop jsme zastřešili značkou NOANO. Aktivitami pod hlavičkou NOANO zjednodušujeme práci terénním službám a umožňujeme lidem vytvořit v jejich domovech takové prostředí, ve kterém se mohou starat o své blízké. NOANO - spojujeme rodiny.

Základním produktem půjčovny NOANO jsou speciální elektricky polohovatelná pečovatelská lůžka. Ta umožňují nejbližším členům rodiny a externím pracovníkům sociálních služeb zajistit péči a servis v domácím prostředí, které klient zná a příznivě působí na jeho zdravotní stav. NOANO dále půjčuje vzduchové matrace proti proleženinám, stavěcí zvedáky, chodítka, toaletní křesla a další produkty. Služby půjčovny NOANO jsou dostupné pro všechny kraje ČR. Pro Prahu a Středočeský kraj nabízíme kompelxní dodávku vč. zaškolení a montáže. Ceník dopravy a montáže je uveden zde. 

E-shop NOANO umožňuje nákup ucelého sortimentu lůžek a jejich příslušenství, matrací proti proleženinám, pacientských zvedáků, pomůcek pro polohování a přesuny a dalších položek. Kromě produktů poskytujeme i poradenské služby a konzultace spojené s úpravou domácího prostředí tak, aby byla péče co nejjednodušší. 

Pokud hledáte další informace a rady jak pečovat, podívejte se na blog NOANO zde. Nebo si přečtěte příběh našeho spokojeného zákazníka, kterému jsme pomáhali na konci roku 2019 zde. 

 

Nahoru