Specialisté na dodávky
do zdravotnictví již od roku 1990
Česky English
subpage-bg

Naše půjčovna pomáhá

Naše půjčovna pomáhá7.5.2020
Jednou z oblastí činnosti naší rodinné firmy je provoz půjčovny produktů do domácí péče (home-care) zaměřených na prevenci a léčení proleženin, rehabilitaci, přesun klientů a jejich hygienu. Základním produktem jsou speciální elektricky polohovatelná pečovatelská lůžka. Ta umožňují nejbližším členům rodiny a externím pracovníkům sociálních služeb zajistit péči a servis v domácím prostředí, které klient zná a příznivě působí na jeho zdravotní stav.

Momentálně "nejznámějším" pacientem koronavirové krize je řidič pražské taxislužby propuštěný do domácí péče. Těší nás, že jsme mohli v této složité situaci poskytnout pomoc a dodáním špičkového pečovatelského lůžka včetně antidekubitní zdravotní matrace vytvořit podmínky pro jeho postupné plné doléčení. Věříme, že tímto bude dovršeno úsilí lékařů, sester, zdravotnického personálu a příslušníků jeho vlastní rodiny. Přejeme brzké uzdravení a návrat do běžného života. Záběry vybaveného pokoje můžete shlédnout zde (čas 2:35).

Pro půjčovnu a e-shop s produkty určenými pro domácí péči jsme připravili novou službu NOANO. NOANO nám umožní oddělit oblast institucionální péče (nemocnice, domovy pro seniory aj.) od segmentu koncových uživatelů. Zjednodušení a přizpůsobení procesů přinese další zlepšení našich služeb. Více informací naleznete na webu www.noano.eu.

Aktivitami pod hlavičkou NOANO zjednodušujeme práci terénním službám a umožňujeme lidem vytvořit v jejich domovech takové prostředí, ve kterém se mohou starat o své blízké. NOANO - spojujeme rodiny. 

Nahoru