Specialisté na dodávky
do zdravotnictví již od roku 1990
Česky English
subpage-bg

Nabízíme nejširší řadu aktivních antidekubitních matrací na trhu. Jsme specialisté na dekubity.

Nabízíme nejširší řadu aktivních antidekubitních matrací na trhu. Jsme specialisté na dekubity.1.2.2022
Naše aktivní matrace pro prevenci a léčbu dekubitů pokrývají všechny oblasti péče. Řada Domus je určena pro domovy seniorů a léčebny dlouhodobě nemocných. Produkty této řady jsou vhodné i pro domácí péči. Řada Pro-care zahrnuje produkty pro špičkovou profesionální péči od novorozenců až po bariatrické pacienty s nejvyšším rizikem vzniku proleženin.

Společně s naším dodavatelem, společností Wellell (do roku 2021 APEX), jsme spolupracovali na produktových inovacích, které se promítly do aktualizované řady matrací Pro-care. Ta nabízí komplexní řešení pro všechny typy péče.

Řada Pro-care zahrnuje aktivní antidekubitní systémy pro:

Kompletní přehled systémů včetně jejich kategorizace naleznete v našem novém katalogu na straně 5 nebo na zadní straně obálky.

Systémům pro prevenci a léčbu proleženin se věnujeme již od roku 1990. Jsme specialisté na dekubity. Prodejem našich produktů a služeb měníme zažité pracovní postupy a procesy ve zdravotnických zařízeních v segmentu nemocniční péče a sociálních služeb. Naše produkty a služby slouží ke zlepšení života pacientů/ klientů, zvyšují efektivitu práce ošetřujícího personálu, bezpečnost a provozní účinnost poskytované péče. Již 32 let naplňujeme naše motto „32 let na trhu, 32 let spokojený zákazník“.

V případě jakýchkoliv otázek kontaktujte naše obchodní zástupce nebo se obraťte na +420 605 283 516, případně info@soralhanzlik.eu.

Nahoru