Specialisté na dodávky
do zdravotnictví již od roku 1990
Česky English
subpage-bg

Jak Vám můžeme pomoci v boji s COVID-19

Jak Vám můžeme pomoci v boji s COVID-199.4.2020
Obdobně jako Vy se i naše společnost pohybuje v segmentu péče o zdraví, seniory, hendikepované a zdravotně postižené, tudíž jsme vedle veřejných zdrojů podrobně informováni o složité situaci a vážných problémech, které v těchto dnech řešíte. Zde je několik podnětů, které by mohly přispět k řešení problémů, které dle našich informací řešíte a kde bychom mohli být pro vaše zařízení nápomocni.

Vstupní „filtr“ do zařízení
Prověření osob před vstupem do zařízení je základním krokem prevence proti COVID-19. Krátký dotazník umožní zachytit rizikové osoby a dále s nimi pracovat dle připraveného plánu. Zde naleznete odkaz s návrhem dotazníku. Důsledná dezinfekce přispěje ke snížení rizika kontaminace vašeho zařízení.

Z našeho produktového portfolia nabízíme (ceny jsou uvedeny v produktových listech):

Vyčlenění kapacity pro osoby nakažené COVID-19
Na základě usnesení vlády ČR ze dne 7. dubna 2020 některá vybraná zařízení sociálních služeb musí vyčlenit potřebnou kapacitu pro případné nakažené virem COVID-19.

Z našeho produktového portfolia nabízíme (ceny jsou uvedeny v produktových listech):

Dobrovolná karanténa
Pokud jste se rozhodli nebo rozhodnete pro dobrovolnou karanténu vašeho zařízení ve smyslu dočasného ubytování personálu a minimalizace kontaktu s okolím, budete možná vybavovat zázemí.

Z našeho produktového portfolia nabízíme (ceny jsou uvedeny v produktových listech):

Závěrem pár tipů proti ponorkové nemoci. Podstatná změna životního stereotypu totiž může vést k podrážděnosti, špatné náladě a dalším negativním projevům. V případě dobrovolné karantény jsou zaměstnanci navíc zatíženi ztrátou jejich přirozeného životního prostředí a omezením pohybu. Proto na závěr uvádíme pár tipů, jak předcházet možnému vzniku ponorkové nemoci.

Ke stažení

Nahoru