Specialisté na dodávky
do zdravotnictví již od roku 1990
Česky English
subpage-bg

Do 30. 11. za loňské ceny

Do 30. 11. za loňské ceny26.9.2022
Do 30. 11. 2022 nebo do vyprodání můžete zakoupit naše polohovací pomůcky za ceny roku 2021. Jako bonus při nákupu nad 60 tis. Kč bez DPH získáte školení pro 10 účastníků ve vašem zařízení zdarma. Do objednávky uveďte text POMŮCKY-2022.

Již 32 let se zabýváme vývojem a výrobou polohovacích pomůcek pro polohování dlouhodobě ležících osob. Naše portfolio aktuálně zahrnuje více než 60 typů pomůcek, které zjednoduší vaši každodenní práci. Navíc nabízíme praktické školení o polohování s názvem Ještě neuvěřitelnější seminář o polohování.

  • Kompletní přehled našeho sortimentu a ceny naleznete v našem katalogu zde.
  • Odkaz na informace o školení Ještě neuvěřitelnější seminář o polohování naleznete zde.
     

Systémům pro prevenci a léčbu proleženin se věnujeme již od roku 1990. Jsme specialisté na dekubity. Prodejem našich produktů a služeb měníme zažité pracovní postupy a procesy ve zdravotnických zařízeních v segmentu nemocniční péče a sociálních služeb. Naše produkty a služby slouží ke zlepšení života pacientů/ klientů, zvyšují efektivitu práce ošetřujícího personálu, bezpečnost a provozní účinnost poskytované péče. Již 32 let naplňujeme naše motto „32 let na trhu, 32 let spokojený zákazník“.

V případě jakýchkoliv otázek kontaktujte naše obchodní zástupce nebo se obraťte na +420 605 283 516, případně info@soralhanzlik.eu.

 

Polohování není jen pasivní uložení jedince do určité polohy či prevence kožních lézí. Polohování je jedním z nejdůležitějších aspektů v péči o imobilního nebo částečně imobilního jedince. Aby u klienta mohly být saturovány základní biologické potřeby, bez nichž není ani život, musí pečující osoba znát zásady správného polohování. A to nejen v rámci preventivních opatření. Také pro dobrý spánek, psychickou pohodu, pohodlný příjem potravy, správné vyprazdňování, zmírnění bolesti, zlepšení kardiovaskulárních funkcí, lepší uvědomování si vlastního těla. Taktéž terapeutický benefit je například v rámci plicních onemocnění zcela nepostradatelný. Je nutností se v této problematice nadále vzdělávat, nacházet lepší techniky a současně kvalitnější pomůcky. Nově získanými vědomostmi můžeme zlepšit kvalitu života klientovi a v neposlední řadě výrazně ušetřit síly ošetřujícímu personálu. 

Nahoru